OZONE GOLD – ANTI HAIR LOSS SERUM СЕРУМ ПРОТИВ ЗАГУБА НА КОСА – 50ml

1,550ден 1,240ден со ддв

  • Серумот против загуба на коса има специјална формула која се состои од plantafluid комплекс, бета глукан, d-пантенол, salmetto и растителни екстракти.
  • Го забрзува растот на косата и го намалува губењето на косата.
OZONE GOLD - ANTI HAIR LOSS SERUM
OZONE GOLD – ANTI HAIR LOSS SERUM СЕРУМ ПРОТИВ ЗАГУБА НА КОСА – 50ml

1,550ден 1,240ден со ддв

SKU: 8680885440836 Categories: ,