OZONE GOLD – MOISTURIZING CREAM 15SPF ХИДРАТАНТНА КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 15SPF СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 50ml

1,360ден со ддв

  • Благодарение на комплексот за навлажнување кој потекнува од озонираното масло, хијалуронската киселина и Алое вера, овозможува влажност на кожата до 12 часа и ја штити од стареење. Кожата е заштитена од сушење поврзано со стареење и помага да се поврати младешкиот изглед на кожата.
  • Алое верата ја чува, храни и заштитува кожата, формирајќи тенка обвивка.
  • Се препорачува да се нанесе два пати на ден на чиста кожа.
OZONE GOLD - MOISTURIZING CREAM 15SPF
OZONE GOLD – MOISTURIZING CREAM 15SPF ХИДРАТАНТНА КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ 15SPF СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 50ml

1,360ден со ддв

SKU: 8680885440805 Categories: ,