ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

2,050ден со ддв

  • Формулата на озонирано маслиново масло и алое вера делува ефикасно за намалување на брчките. На кожата и дава цврст и еластичен изглед. Оваа моќна формула овозможува дополнителна убавина на кожата.
  • Наменета е за секојдневна употреба, а се нанесува навечер на чиста кожа.
ОZONE GOLD - ANTI-AGING CREAM
ОZONE GOLD – ANTI-AGING CREAM КРЕМА ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ СО ОЗОН И АЛОЕ ВЕРА – 30ml

2,050ден со ддв

SKU: 8680885440775 Categories: ,